Şirketler İçin En İyi 3 Canlı Destek Sistemi
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Tavsiyeleri

Şirketler İçin En İyi 3 Canlı Destek Sistemi

0

Web sitenizde canlı destek sistemi bulunması; yeni müşteriler kazanmanız konusunda büyük destek sağlıyor. Bu yazımızda en iyi 3 canlı destek sistemini tanıtacağız. Canlı destek sistemi küçük bir eklenti yada kod parçacığı ile sitenize entegre edilebiliyor. Canlı destek sayesinde; web sitenizi gezen ziyaretçilerin tüm hareketlerini takip edebilir, onlara hızlıca ve anında cevap verebilirsiniz.

Ayrıca konuşmalarını raporlayabilir, temsilcilerinizin konuşmalarınıda raporlayabilirsiniz. Akıllı tetikleyiciler kullanarak her sayfaya ve saate özel sohbet davetleri oluşturabilirsiniz. Görüntülü ve sesli arama ile birlikte dosya paylaşımı yada ekran paylaşımı ile anlık sorun ve çözümler üreterek müşterilerinizin memnuniyetini artırabilirsiniz. Chatbot kullanarak daha hızlı daha pratik ve iş yükünüzü son derece azaltacak çözümler sunabilirsiniz. Bunlar gibi birçok daha işinize yarayacak özellikleri ile müşterilerinizi sadık ve mutlu müşteriler yapabilirsiniz. Peki, en iyi 3 canlı destek eklentisi ne? Ve ne gibi farklara ve özelliklere sahip, gelin bakalım…

En iyi 3 Canlı Destek sistemi:

Supsis Nasıl Çalışıyor, Ne Gibi Özellikleri Var?


Türkiye’de faaliyet gösteren ve tamamen Türk yapımı bir canlı destek sistemi arıyorsanız; ilk olarak Supsis üzerinde durabilirsiniz. Supsis; İstanbul Teknopark AR-GE ve Kuluçka Merkezi’nde Türk mühendisler tarafından geliştirilen bir yazılım. Sistem tüm mobil cihazlarlarda ve masaüstü bilgisayarlarda sağlıklı biçimde çalışıyor. Temel özellikleri ise;

Otomatik Dil çevirisi,

Görüntülü ve Sesli Görüşme

Chatbot

Akıllı Tetikleyiciler ile sitenizde gezenleri sohbete davet etme

Sosyal Medya ve Whatsapp Entegrasyonu

Detaylı Raporlama


Kolayca entegre edilebilmesi,


Web sitesini ziyaret edenleri anlık olarak IP, ülke, şehir, hangi sayfalarda dolaştığına dair bilgi vermesi,


Müşteri temsilcileri ve ziyaretlerle ilgili istatistik tutması,


Akıllı asistan ile sistemde olmasanız bile hızlı şekilde cevap vermeyi sağlaması,


Tüm sohbet geçmişinin kayıt edilmesi,


Çoklu site ve çoklu müşteri temsilcisi entegrasyonu.

Söz konusu sistemi kurmak için yapmanız gereken tek şey, Supsis web sitesi üzerinden ücretsiz şekilde hesap açıp size verilen entegrasyon kodunu sitenizde Footer yada Header da </body> etiketinden önceki alana yerleştirmek. Kurulum için dilerseniz canlı destek de alabilirsiniz. Tek bir müşteri temsilcisi için sistemi ücretsiz olarak ömür boyu kullanabilirsiniz. Üstelik çoğu özellik te dahil.

en iyi 3 canlı destek sistemi
en iyi 3 canlı destek sistemi

Jivochat Nasıl Çalışıyor, Ne Gibi Özellikleri Var?


Canlı destek için kullanabileceğiniz bir diğer eklenti ise Jivochat; platform Türkiye pazarına yeni giriş yapmış durumda ancak sosyal medyada sıkça reklamları ile karşınıza çıkıyor. Peki, Jivochat’in temel özellikleri neler?
Kolayca entegrasyonu sağlanıyor,
Akıllı tetikleyiciler ile müşterileri sohbete davet ediyor,
Web sitesi ziyaretçilerine ait IP, ülke, bölge ve hangi sayfada gezindiklerine dair bilgi almanızı sağlı-yor,
Çoklu site ve çoklu müşteri temsilcisi entegrasyonu olanağı var,
Müşteri temsilcilerine ait istatistik bilgi, sohbet geçmişi kayıtlama sistemi bulunuyor.

Jivochat de web sitesine kolayca kurulabiliyor. Pek çok özelliği kısıtlanmış olsa da sistemi ücretsiz şekilde kurabilirsiniz. Elbette, çok yoğun bir trafiğe sahipseniz, bu sistem de satın almayı gerektirecektir. Ve yurtdışı bir şirket olduğundan fiyatları dolara endekslidir.

Zendesk Chat (Zopim) Nasıl Çalışıyor, Ne Gibi Özellikleri Var?

Son olarak ise Zendesk’i tanıyalım. Belki de sektörün ilkleri arasında sayılabilecek bir uygulamadan söz ediyoruz. Ancak bugün eskiden olduğu gibi tamamen ücretsiz değil. Ancak 30 günlük deneme sürümü üzerinden sistemi sitenize entegre edebilir, nasıl sonuçlar alabileceğinizi test edebilirsiniz. Zendesk’in temel özelliklerini şu şekilde sayabiliriz:
Entegrasyonu oldukça basit,
Akıllı tetikleyici ve offline durumlarda müşteri desteği vadediyor,
Çoklu müşteri temsilcisi mevcut,
Web sitesi ziyaretçi bilgileri ve müşteri temsilcilerine ilişkin istatistik bilgilere erişebiliyorsunuz.
Zendesk’i sisteminize kolayca eklenti kurarak ya da sistem kodunu web sitenizin ilgili kodları arası-na yerleştirerek aktif hale getirebilirsiniz.

Sıralanan canlı destek sistemlerinin Supsis haricindekiler sadece belirli bir süre için ücretsiz şekilde tam sürüm kullanmanıza izin veriyor. Ancak bu süre 15 ile 30 gün arasında sınırlandırılmış durumda. Sonrasında sistemin tüm özelliklerini kullanamasanız da kıstılı biçimde de olsa kullanıma devam edilebiliyor. Sahip olduğunuz e-ticaret sitesi ya da kurumsal web sitesi için tüm bu farklı sistemlerin ücretsiz versiyonlarını deneyebilirsiniz. Sonrasında elde ettiğiniz müşteri dönüşleri ve sistemin incelenmesinin ardından full versiyonunu satın alabilir ve müşterilerinize daha iyi bir hizmet verebilirsiniz.

Eğer tek bir temsilci ile ben bu işi hallederim diyorsanız sağlanan tüm özellikler ile Supsis canlı destek sistemini tercih edebilirsiniz. Full paket için karşılaştırma durumunda aynı özellikler le uygun fiyat olması cezbedici. Ayrıca karşınızda yerli ve milli bir yapı olduğundan muhattaplarınız da tamamiyle türk. Buradan tıklayarak ücretsiz şekilde hesabınızı oluşturabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bugun sizler için en iyi 3 canlı destek sistemini inceleyerek paylaşım sağladık. Yazımızı okuduğunuz için teşekkürler. Sağlıcakla kalın.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap