Kapadokya Taş Ev Villaları 2022
  1. Ana Sayfa
  2. Gezi ve Tatil Tavsiyeleri

Kapadokya Taş Ev Villaları 2022

0

Yolunuz birgün Kapadokya’ya düşer ise sizler için Kapadokya taş ev villaları bizevdeyokuz üzerinden derledik. Kapadokya tarihten bugüne oldukça eşsiz güzellikler barındırmaktadır. Yontularak yapılan mağara ve taş evlerde insanlar uzun yıllarca kalmışlardır. Bazıları günümüze dek eski sağlamlığını koruyarak hala içlerinde yaşamlar barındırmaktadır. Bunların aralarında sizler için 17 adet taş ev villalarını derledik:

Art Residence Cappadocia, Uçhisar

kapadokya taş ev villa
kapadokya taş ev villa

Uçhisar’da, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 3 yatak olan, 3,5 banyolu, 2 şömineli, mutfaklı, yemek odalı ve Kapadokya’nın panoramik manzarasını bulabileceğiniz teraslı, otel konforuna sahip bu müstakil bir ev. Wifi mevcut. Girişler 14.00 – 23.00 saatleri arasında yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Badem House, Uçhisar

badem house kapadokya
Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Uçhisar’da, 4 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 4 yatak bulunan, 3,5 banyolu bir taş ev. İçinde mutfak, wifi, şömine, saç kurutma makinesi, ısıtma, tv, çamaşır makinesi, çalışma alanı mevcut. Eve girişler 15.00 sonrasında yapılıyor. Ev içinde sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Müstakil Taş Ev, Uçhisar

uchisar kiralik ev kapadokya
Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Uçhisar merkezde, 6 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 5 yatak olan, 2,5 banyolu bir ev seçeneği. İçinde, mutfak, wifi, şömine, saç kurutma makinesi, ısıtma, çamaşır makinesi, kurutucu mevcut. Girişler 15.00 – 21.00 saatleri arasında yapılıyor. İçeride sigara içmek yasak. Parti veya etkinlik düzenlenemiyor. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Lava Cappadocia, Uçhisar

Lava Cappadocia kapadokya
Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Lava Cappadocia Hotel içinde, 2 kişi kapasiteli, tek odasında tek yatak ve banyo olan konaklama seçeneği. Odada, şömine, saç kurutma makinesi, ısıtma ve wifi var. Mutfak, klima ve tv yok. Kahvaltıyı otel temin ediyor. Girişler 15.00 sonrasında yapılıyor. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Caldera Cave Hotel, Uçhisar

caldera hotel kapadokya
Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Calderea Cave Hotel’de, 3 kişi kapasiteli, tek yatak odasında 3 yatak olan bir oda seçeneği. İçinde mutfak, wifi, jakuzi, tv, klima, saç kurutma makinesi, ısıtma mevcut. Kahvaltı her gün otel tarafından veriliyor. Girişler 12.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 11.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Kale Konak Cappadocia, Uçhisar

kale konak kapadokya
Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Kale Konak’ta, 2 kişi kapasiteli, tek yatak odasında 2 yatak olan en suite banyolu bir konaklama seçeneği. İçinde wifi, ücretsiz otopark, jakuzi, klima, şömine, saç kurutma makinesi, ısıtma mevcut. Kahvaltıyı otel veriyor. Girişler 13.00 – 00.00 saatleri arasında,  çıkış 12.00’de yapılıyor. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Asmalı Cave House, Uçhisar

Asmali Cave House kapadokya
Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Asmalı Cave House, geleneksel taş mimari ile dizayn edilmiş olan 2 kişi kapasiteli, tek yatak odasında tek yatak olan tek banyolu bir konaklama seçeneği. İçinde mutfak, wifi, ücretsiz otopark, şömine, saç kurutma makinesi, ısıtma ve tv mevcut. Kahvaltı otel tarafından veriliyor. Girişler 13.00 – 18.00 saatleri arasında yapılıyor. Sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Anitya Dublex Stone House, Ortahisar

Anitya Dublex Stone House
Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Ortahisar’da, 4 kişi kapasiteli, tek yatak odasında 2 yatak olan tek banyolu, panoramik manzaralı bir terası olan taş ev seçeneği. Çiftler için ideal. İçinde mutfak, wifi, otopark, ısıtma, tv, çamaşır makinesi, kurutucu mevcut. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Anitya Cave House, Ortahisar

anitya cave house kapadokya 1
Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Yine aynı yerde, 6 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 3 yatak olan tek banyolu bir mağara ev. İçinde mutfak, wifi, otopark, ısıtma, tv, çamaşır makinesi, saç kurutma makinesi mevcut. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 12.00. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Patisca Cave House, Ortahisar

Patisca Cave House kapadokya
Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Patisca Cave House, Ortahisar’da, 9 kişi kapasiteli, 4 yatak odasında 6 yatak olan, 4 banyolu 150 yıllık tarihe sahip bir taş ev. Konak şeklinde olan taş evde üst katta 2 oda alt katta da 2 kaya odası bulunuyor. Ortak kullanıma sahip olan mutfak ve terası muhteşem bir manzaraya sahip. İçinde mutfak, wifi, otopark, saç kurutma makinesi, ısıtma, tv, ütü, çalışma alanı mevcut. Girişler 10.00 sonrasında, çıkış ise 10.00’da yapılıyor. Sigara içmek yasak. Eve evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Abu Hayat Cave Suites, Ortahisar

Abu Hayat Cave Suites kapadokya
Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Abu Hayat Cave Suites, 2 kişi kapasiteli tek yataklı ve en suite banyolu odalardan oluşan bir işletme. Her odada jakuzi mevcut. Ayrıca mutfak, wifi, ücretsiz otopark, klima, şömine, saç kurutma makinesi ve ısıtma da bulunuyor. Girişler 14.00 – 02.00 saatleri arasında yapılıyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Fairy Chimney House, Ortahisar

Fairy Chimney House kapadokya 2
Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Fairy Chimney House, 9 kişi kapasiteli, 3 yatak odasında 9 yatak olan, tek banyolu bir konaklama seçeneği. İçinde mutfak, wifi, ücretsiz otopark, şömine, saç kurutma makinesi, ısıtma, tv ve çamaşır makinesi var. Girişler 14.00 sonrasında yapılıyor, çıkış ise 12.00’de. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul ediliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Lunar Cappadocia Hotel Triple Room, Göreme

lunar cappadocia kapadokya
Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Lunar Cappadocia Hotel’de, 3 kişi kapasiteli, tek yatak odasında 3 yatak olan en suite banyolu ve teraslı oda seçeneği. İçinde wifi, şömine, klima, tv, saç kurutma makinesi mevcut. Tesis her sabah açık büfe kahvaltı sunuyor. Girişler 14.00 – 01.00 saatleri arasında yapılıyor. 2 yaş altı bebekler için uygun değil. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Apex Cave Hotel, Göreme

Apex Cave Hotel kapadokya
Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Apex Cave Hotel de 2 kişi kapasiteli, tek yatak odasında tek yatak olan, en suite banyolu bir seçenek. İçinde wifi, şömine, saç kurutma makinesi, ısıtma, tv ve çalışma alanı var. Otel kahvaltı da sunuyor. Girişler 13.00 sonrasında, çıkış ise 11.00’de yapılıyor. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Shoe String Cave House, Göreme

ShoeString Cave House kapadokya
Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Shoe String Cave House, 2 kişi kapasiteli, tek yatak odasında tek yatak ve en suite banyodan oluşan odalar sunuyor. Otelin açık yüzme havuzu da var. Otel her sabah kahvaltı da sunuyor. Odalarda wifi, jakuzi, saç kurutma makinesi, ısıtma, tv mevcut. Girişler 12.00 sonrasında yapılıyor. Çıkış saati ise 10.00. Bebekler için uygun değil. Sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Pax Family Suite, Göreme

5 Pax Family Suite kapadokya
Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Göreme’de 5 kişi kapasiteli, 2 yatak odasında 3 yatak olan, en suite banyolu bir otel odası seçeneği. Her odada wi-fi, tv, minibar, şömine, klima, tv bahçede ise yüzme havuzu var. Sabahları açık büfe kahvaltı servis ediliyor. Giriş: 14.00 – 00.00 saatleri arasında, çıkış ise 12.00’de. İçeride sigara içmek yasak. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Atilla’s Cave House

atillas cave house kapadokya
Fotoğraf Kaynak: www.airbnb.com.tr

Atilla’s Cave House, 3 kişi kapasiteli mağara oda seçeneği. İçinde banyosu, şöminesi olan odada klima, wifi, ısıtma mevcut. Sabahları sunulan kahvaltı da fiyatlara dahil. Evcil hayvan kabul ediliyor. Sigara içiliyor. Konaklama birimini detaylı incelemek ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

KAYNAK:BİZEVDEYOKUZ.COM

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap