Kaçış 2. Fragman ve Karakter Posterleri Yayınlandı!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi ve Film Tavsiyeleri

Kaçış 2. Fragman ve Karakter Posterleri Yayınlandı!

0

14 Haziran’da Türkiye’de gösterim dünyasına başlayacak olan Kaçış 2. Fragman yayınlandı.

The Walt Disney Company’nin bütün dünyada milyonlarca aboneye sahip dijital gösterim platformu Disney+’ın ilk yerli orijinal dizisi ‘Kaçış’ için geri sayım devam ederken yeni fragmanı ve karakter posterleri yayınlandı.

Disney+ hikayesini Engin Akyürek’in değindiği, senaryosunu Ali Doğançay’ın yazdığı ve rejisör koltuğunda Yağız Alp Akaydın’’ın oturduğu Disney+’ın merakla beklenen özgün dizisi ‘Kaçış’ın yeni fragmanı ve karakter posterleri yayınlandı.

DISNEY’ in İlk Türk Dizisi Olan KAÇIŞ, 2. Fragman Yayınladı


14 Haziran’da izleyiciyle buluşmasına rakamlı günler kala paylaşılan fragmanda dizinin duygu ve aksiyon dolu atmosferine dair farklı sahneleri gözler önüne seriliyor.


Yeni fragman ile beraber Engin Akyürek’in canlandıracağı Mehmet karakteriyle alakalı ayrıntılar azıcıkçık daha ortaya çıkarken, sınırın diğer tarafında bir terör örgütünün eline esir düşenlerin naçarlıklarına ve geri dönme ümitlerine dair anlar ise merakı giderek artırıyor.

kaçış 2. fragman
kaçış 2. fragman

Kaçış 2. Fragman Yayınlandı!

kaçış 2. fragman
kaçış 2. fragman

Sınır ötesine gizlice geçen bir grup gazetecinin baskın sonucu köktencilik terör örgütünün eline düşmeleri, sonrasında yaşadıkları dramları, değişimleri ve kaçış hikayeleri ile izleyenleri derinden etkileyecek dizinin kadrosunda Engin Akyürekİrem HelvacıoğluAziz Çapkurt, Onur Bay, Leyla Tanlar, Aras Aydın, Levent Ülgen şeklinde birçok başarılı isim yer alıyor.

Kaçış’ın güçlü ve etkileyici atmosferi referans alınarak hazırlanan karakter afişleri de yeni fragmanla eş zamanlı izleyicilerin beğenisine sunuldu.

‘Kaçış’; cenk fotoğrafçısı Mehmet ve farklı ülkelerden gelen bir grup gazetecinin; inceleme yapmak üzere bir Ezidi köyüne gelip bir baskın sonucu radikal terör örgütünün eline düşmeleriyle başlıyor.

Araştırma ekibinin kurtulmak için vereceği zorlu mücadeleyi ve Orta Doğu’da yaşanan insanlık dramını farklı bir bakış açısıyla sunacak dizi, platformun açılışıyla birlikte 14 Haziran’da Disney + (Plus)’ta yerini alacak.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap