Her evde olması gereken ürün tavsiyeleri 2022
  1. Ana Sayfa
  2. Hayata Dair Tavsiyeler

Her evde olması gereken ürün tavsiyeleri 2022

0

Bu yazımızı her evde bulunmasının ve hayatınızı kolaylaştıracağını düşündüğümüz ürün tavsiyeleri ile derledik.Kırışık kıyafetlerden keskinliğini yitiren bıçaklara kadar bazı detaylar ne kadar küçük benzer biçimde görünse de onları bir an önce halledebilmek için ergonomik ürünlere ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Mutfak ve banyo şeklinde evinizin değişik alanlarında kullanabileceğiniz yaşam kurtarıcı ürünleri sizler için bir araya getirdik. Kullanıcılardan tam not alan ve kesinlikle evinizde bulunması ihtiyaç duyulan ürünleri ayrıntılı olarak incelemeye ne dersiniz?

Her Evde Olması Gereken Ürün Tavsiyeleri 2022

Daha fazla dert etmenize gerek yok çünkü bu tür küçük problemlerin sorun hâline gelmesini önleyen çok faydalı ürünler bulunuyor. Bu tür ürünleri satın alarak gündelik yaşamınızı kolaylaştırabilirsiniz. Haydi, farklı alanlarda kullanabileceğiniz hayat kurtaran pratik ürün tavsiyeleri listesine birlikte göz atalım.

Çek Bırak Pratik Doğrayıcı Swizzzy

Mutfakta yemek yaparken yiyecekleri bıçakla kesmekten hiç hoşlanmıyorsanız çok ergonomik bir önerimiz var. Helen’s Home Çek Bırak Pratik Doğrayıcı Swizzzy, makaralı mekanizmasıyla kolu çekip bırakarak meyve ve sebzeleri kolayca doğramanızı sağlıyor. Bu sayede sadece birkaç saniye arasında soğan, havuç, domates ve sarımsak benzer biçimde gıdaları istediğiniz küçüklüğe getirebilirsiniz. Ayrıca kayısı, şeftali ve çilek gibi meyveleri de püre yapabilirsiniz. Paslanmaz çelik bıçağı, uzun ömürlü kullanıma imkân tanıyor. Paket içeriğinde çek bırak mekanizma, kesici bıçak, dip karıştırıcı aparat, doğrama haznesi ve kapak bulunuyor.

ürün tavsiyeleri 2022
Her evde olması gereken ürün tavsiyeleri 2022 7

lmoikesz Tiftik Toplama Makinesi

Kıyafetler, sürtünme gibi farklı nedenlerden dolayı zamanla tüyleniyor. Bu da kıyafetlerin giyme ömrünü kısaltıyor ve tüylenip tiftiklenen giysileri rafa kaldırıyoruz. Bu sorunun önüne geçen çok pratik bir ürün olduğunu biliyor musunuz? lmoikesz Tiftik Tüy Toplama Makinesi, kıyafetlerin üzerindeki tüm tiftikleri temizleyip pürüzsüz kumaş görünümü sunuyor. Ürünün uzun saplı ve kolay taşınabilir olması ise her yerde rahatça kullanmanıza imkân tanıyor. Düşük gürültülü ürün, çok sessiz çalıştığı için sizi ve çevrenizdekileri rahatsız etmiyor. Kıyafetlerin tüylenmelerini artık dert etmek istemiyorsanız ürüne mutlaka şans vermelisiniz.

ürün tavsiyeleri 2022 1
Her evde olması gereken ürün tavsiyeleri 2022 8

Arsimo Su Sızdırmaz Banyo Mutfak Kenar Bandı

Evinizdeki küçük sorunlara pratik çözüm sunan bir başka ürünle karşınızdayız. Arsimo Su Sızdırmaz Banyo Mutfak Kenar Bandı, sürekli ıslanan yüzeylerde kullanıma uygun. Beyaz renkteki bant, 3.2 metre uzunluğuna sahip. Kuvvetli yapışkan bandı sayesinde yapıştığı bölgeden kalkmıyor ve sızdırma yapmıyor. Ancak yapıştırılacak alanın temiz ve kuru olmasına özen göstermek gerekiyor. Neme dayanıklı özelliği, banyo ve küvet kenarlarına yapıştırıldığında küf oluşumunu engelliyor. Bulaşık yıkarken tezgâhtan akıp giden ve ocağınızı silerken yere damlayan sudan rahatsızsanız ürüne mutlaka şans vermelisiniz.

ürün tavsiyesi 2022
Her evde olması gereken ürün tavsiyeleri 2022 9

Yorgan Kılıfı ve Çarşaf Tutucu Sabitleyici Düğme Seti

Çarşaf ve yorganların sık sık kaymasından şikâyetçiyseniz sizin için mükemmel bir önerimiz var. Her evde mutlaka bulunması ihtiyaç duyulan Velina Home Yorgan Kılıfı ve Çarşaf Tutucu Sabitleyici Düğme Seti, büyük kolaylık sağlayan bir ürün. Yatağın her dört köşesi için çapraz olarak kullanılan kapak klipsleri, kolayca takılabiliyor. İğne, yuvarlak düğme ve kılçıklardan oluşan seti kullanmak oldukca basit. İlk önce iğneye kılçığı yerleştirin arkasından yuvarlak düğmeyi takının. Çarşaf veya yorganın arka yüzeyine bir tane boncuk koyup ön yüzeyden iğneyi bastırıp çekin. İşte bu kadar kolay!

ürün tavsiyesi dugmeseti
Her evde olması gereken ürün tavsiyeleri 2022 10

Poşet Kapatıcı Handy Sealer

Bir ürünün ambalajı ya da poşeti açıldığı zaman ürün hava alıyor ve yiyecekler hızla bozulmaya başlıyor. Ancak artık bunu dert etmenize gerek yok! SkyGO Poşet Kapatıcı Handy Sealer’ı kullanarak bu sorunun önüne geçebilirsiniz. Pille ısınma tekniği ile çalışan ürün, yapıştırma yüzeyine ısı veriyor. Bu sayede poşet ya da ambalajın ağzını sıkıca kapatarak gıdaların havayla temas etmesini önlüyor. Siz de poşetleri açmadan önceki hâline dönüştüren pratik ürünle gıdalarınızı uzun süre koruyabilir, yiyeceklerin ilk günkü gibi taze kalmalarını sağlayabilirsiniz.

ürün tavsiyeleri poset
Her evde olması gereken ürün tavsiyeleri 2022 11

Portatif Buharlı Kırışık Giderici

Çamaşırlardaki kırışıklıklar oldukça kötü bir görüntü yaratıyor ve hepsinin ipeksi pürüzsüzlükte dümdüz olmasını istiyoruz. Söz konusu perde ve çarşaf gibi çok geniş yüzeyler olduğunda ise ütü yapmak uzun zaman alabiliyor. En geniş alanları bile kısa sürede ütülemeniz için harika bir önerimiz var: Kiwi Portatif Buharlı Kırışık Giderici. Ürün, askıdaki giysi ve perdelerin kırışıklığını kolayca gideriyor. Otomatik, güçlü buhar özelliğiyle mikrop ve bakterilerin %99.9’unu yok ediyor. 45 saniye hızlı ısınma süresine sahip ürünün 260 ml çıkarılabilir su haznesi, paslanmaz belik buhar çıkışı ve fırça başlığı bulunuyor.

ürün tavsiyeleri
ürün tavsiyeleri
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap