Hayatımızı Değiştirecek 10 Teknolojik Ürün
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Tavsiyeleri

Hayatımızı Değiştirecek 10 Teknolojik Ürün

0

Günümüzde teknolojik gelişme, tarihte hiç olmadığı kadar hızlanmış ve tüm hızıyla devam etmektedir. Teknoloji uzmanlarına göre 2021’de teknolojide de büyük değişiklikler olacak. Bu yazımızda, önümüzdeki yıllarda hayatımızın büyük ölçüde değişeceğini gösteren, 2020 yılına kadar hayata geçirilen veya tasarlanan 20 teknolojik üründen bahsedeceğiz. Mutlu okumalar.

İşte Hayatımızı Değiştirecek 10 Teknolojik Ürün:

1) FIXD

FIXD, cebinizde bir tamirci gibidir. Aracınızla ilgili 7.000’den fazla olası soruna karşı sizi uyarır ve gereksiz büyük masraflardan tasarruf etmenizi sağlar. FIXD, “Motoru Kontrol Et” ışığının neden yandığını ve onarım için nereye bakacağınızı anında söyler (hepsi basit ve anlaşılması kolay terimlerle). Ve Android cihazlarınızda kullanabilirsiniz. FIXD, 1996’dan sonra üretilen tüm benzinli, dizel veya hibrit otomobillerde sorunsuz bir şekilde çalışacaktır. FIXD, geçen yıl 50 milyon doların üzerinde gelir elde etti.

2) BMW i3 URBAN SUITE

BMW i3 Urban Suite, yolcuların sürüş sırasında olağanüstü bir konfor içinde dinlenmelerini sağlayan zengin özelliklerle donatılmıştır. Bunlar arasında ceketler için bir elbise askısı, sürücü koltuğu ile ahşap masa arasında bir el çantası veya dizüstü bilgisayar için yeterince geniş bir saklama alanı ve orta konsolda içecekleri ısıtabilen veya soğutabilen bardak tutuculara sahip modifiye bir BMW i3 yer alıyor. Ayrıca akustik izolasyon ve ikinci bir ekrana ihtiyacınız olduğunda akıllı telefonunuzu destekleyen bir ekran gibi bazı güzel özelliklere de sahiptir. İçeride bir sürücü ve bir arka yolcu için koltuklar var. Orijinal yolcu koltuğu, katlanır ekran ve kavisli, yüzer bir ayak dayaması ile değiştirildi. Yeni iç mekanın yapımında kullanılan malzemeler çevre dostudur ve “BMW’nin sürdürülebilir mobilite taahhüdünü” yansıtır. Örneğin, paspaslar geri dönüştürülebilir malzemelerden yapılır.

3) AUGUST WiFi AKILLI KİLİT

Ağustos’un yepyeni Wi-Fi Akıllı Kilidi ile kapı kilitlerinizi yenileyin. Kapıyı uzaktan kilitleyin veya kilidini açın, kapı durumunu kontrol edin, sanal misafir anahtarları verin ve evinize kimin girip girdiğini görün. Ayrıca kapınızı kontrol etmek için favori sesli yardımcınızı kullanın. Akıllı kilidin takılması çok kolaydır, orijinal anahtarlarınızı saklayabilmeniz için mevcut kilidinizin yerini alır. GPS sayesinde, August evde olduğunuzu bilir ve otomatik olarak ön kapıyı açar. Böylece eşyalarınızı taşırken asla telefonunuzu çıkarmanıza veya anahtarlarınızı aramanıza gerek kalmaz. Arkadaşlarınıza, ailenize veya güvendiğiniz birine güvenli anahtarlar göndermek için August uygulamasını kullanabilirsiniz.

4) MEURAL CANVAS 2

Sevdiklerinizi gerçekçi ayrıntılarla göstermek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sürekli gelişen 30.000’den fazla eserden oluşan kütüphaneyi duvarınızda sergileyebilir veya kendi fotoğrafınızı tek bir karede toplayabilirsiniz. Meural, evinizi sanatla zenginleştiren, ilgi alanlarınızı aydınlatan ve misafirlerinize ilham veren gerçekçi bir dijital deneyime dönüştürüyor. Özel parlama önleyici mat ekranı ve ortam ışığı sensörü, gerçek siyahtan zengin tonlara kadar 16,7 milyon renkle çarpıcı görüntüler sunar. Meural uygulamasını veya web sitesini kullanarak kendi resimlerinizi yükleyebilir, kırpabilir ve filtreleyebilirsiniz. Tuval ayarlarınızı özelleştirebilir ve izleme zamanlarını ruh halinize veya rutininize uyacak şekilde planlayabilirsiniz.

5) BOSCH HOME CONNECT BUZDOLABI

Akıllı telefonunuzdaki Home Connect uygulamasını kullanarak buzdolabınızda ne olduğunu öğrenebilirsiniz. Çünkü Home Connect buzdolabınızın iç kameraları, buzdolabı kapağını her açıp kapattığınızda buzdolabınızın içinin fotoğrafını çeker ve uygulamaya yükler. Böylece ev ziyareti yapmadan kusurları görebilir, alışverişinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Home Connect kameralı buzdolaplarının gıda tanıma teknolojisi, buzdolabı bölmesindeki 60 farklı gıdayı tanıyabilir ve size gıdalarınız için taze saklama önerileri, ideal sıcaklıklar, gıdaların besin değerleri hakkında bilgi ve ile yapabileceğiniz tarif önerileri sunar. Home Connect uygulaması aracılığıyla ilgili gıdalar. Home Connect uygulaması sayesinde çeşitli işlemleri uzaktan gerçekleştirebilirsiniz, örn. B. Soğutucu ve dondurucu bölmelerin sıcaklığını ayarlayın, tatil modunu ve eko modunu değiştirin ve süper soğutma işlevini etkinleştirin. Buzdolabınızın kapısı açık bırakılırsa veya içerideki sıcaklık gereğinden fazla yükselirse uygulama üzerinden uyarı gönderebilirsiniz.

6) EMBER SICAKLIK KONTROLLÜ SERAMİK KUPA

Ember Seramik Kupa, akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz bir uygulama ile kontrol edilebilir ve bu uygulama ile kupanızdaki led ışığın rengini değiştirebilir, ısıtma ünitesini seçebilir ve her türlü içecek için sıcaklık seviyesini ayrı ayrı ayarlayabilirsiniz. Örneğin, kahvenizin daha sıcak olmasını isterken çayınızın daha sıcak olmasını isteyebilirsiniz. Ember Seramik Kupa, en sevdiğiniz sıcak içeceği tek bir şarjla yaklaşık bir saat boyunca ayarladığınız sıcaklıkta tutabilir.

7) CLIMATE-360 AKILLI YATAK

Kendi ideal mikro ikliminizi oluşturmak için gelişmiş sıcaklık teknolojisiyle tasarlanan 360 ​​Smart Bed, tüm vücudunuzu aktif olarak soğutur ve gece boyunca uyumanıza yardımcı olurken daha hızlı uykuya dalmanıza yardımcı olmak için ayaklarınızı nazikçe ısıtır. Ayrıca sıcaklığınızı doğal uyku döngülerinizle uyumlu hale getirerek size daha iyi bir uyku kalitesi yaşama fırsatı verir. SleepIQ teknolojisi, uykunuz hakkında kişiselleştirilmiş bilgiler sağlar, yatağın akıllı işlevlerini optimize eder ve uyku sürenizi sürekli olarak iyileştirir.

8) MOONA

Moona, favori yastığınızı tüm gece rahat bir şekilde serin tutmak için aktif bir termoregülasyon sistemi kullanır. Moona’ya göre, ne kadar iyi uyuduğunuzdaki en önemli faktör sıcaklıktır. Ayrıca baş ve boyun çevreniz gece vücut ısınızı düzenlemeye yardımcı olur. Daha hızlı uykuya dalmanıza yardımcı olmak ve gece terlemelerini önlemek için tasarlanmıştır.

9) THERAGUN ELDE TAŞINABİLİR MASAJ CİHAZI

Theragun Prime, belirli bir kuvvet uygulayarak kaslarınıza masaj yapmak için tasarlanmış bir perküsyon terapi cihazıdır. Saniyede 40 defaya kadar vücudunuza baskı uygulayabilir. Kaslarınıza diğer masaj aletlerinden yüzde 60 daha derine nüfuz edebilir. Kan akışını artırdığını, iltihabı ve kas gerginliğini azalttığını ve gelişen düğümleri açtığını iddia ediyor. Kan dolaşımını sağlamak için sabahları ve yatmadan önce kullanılması tavsiye edilir ve gün içinde oluşan kas gerginliğinin bir kısmını gidermeye yardımcı olur.

10) LENOVO THINKPAD X1 FOLD

Tablet benzeri tasarımına rağmen, tabletten çok bir dizüstü bilgisayar gibi davranır. Bu 13,3 inçlik katlanabilir ekran aracı, kalem girişini ve Windows Ink’i destekler.Bu kompakt cihaz; Çalışma, oynama, yaratma ve sosyalleşme şeklinizi tamamen değiştirmeyi vaat ediyor. Ve yerleşik şifreleme ve ThinkShield korumasıyla bağlantınızın son derece güvenli olduğundan emin olabilirsiniz. Pratik olarak arka cebe bile sığabilen cihaz, hareket halindeyken darbelere karşı dayanıklıdır. Ancak, herkesin dikkatini çekeceği için muhtemelen elinizde taşımak isteyeceksiniz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap