Google Play’de Olmayan En İyi 10 Android APK Uygulaması
 1. Ana Sayfa
 2. Teknoloji Tavsiyeleri

Google Play’de Olmayan En İyi 10 Android APK Uygulaması

0

Bu yazımızda Google Play Store’da olmayan en iyi android apk uygulamaların bir listesini hazırladık. Hazırladığımız listeden istediğiniz uygulamayı basitçe ve ücretsiz şekilde indirmeniz mümkün. APK dosyaları sayesinde, resmi Android mağazasında bulunmayan uygulamaları cihazınıza yükleyebilirsiniz. Peki Google Play Store’da olmayan uygulamalar neler? Bu yazıda, mağazada bulunmayan en iyi uygulamaları derledik. Hazırladığımız listeden beğendiğiniz uygulamaları cihazınıza indirebilir ve kullanabilirsiniz.

Google Play, Android kullanıcıları için uygulama bulma konusunda ana merkez olmasına rağmen, ne yazık ki bazı uygulamalar burada bulunamıyor. Google’ın yönergeleriyle uyumlu olmasa da, kullanıcıların yararlı bulabileceği bu tür uygulamaları yüklemek için tek alternatifiniz APK dosyalarını bulup indirmektir.

Google Play Store’da Olmayan En iyi Android Apk Listesi

 • Videoder
 • Humble Bundle
 • CyanogenMod Installer
 • AdAway
 • ViPER4Android
 • VideoMix
 • Adobe Flash Player
 • LMT Launcher
 • TubeMate YouTube Downloader

google playde olmayan en iyi apklar
Google Play'de Olmayan En İyi 10 Android APK Uygulaması 2

Vidoder

Videoder uygulaması, Android akıllı telefonları ve tabletleri ile YouTube videoları indirmek isteyenlerin tercihleri ​​arasında yer alıyor ancak bu özelliğinden dolayı Google Play’de kabul görmedi. Uygulama, hem videoları hem de sesi ayrı ayrı indirme özelliğinin yanı sıra FullHD indirme seçeneklerini de destekliyor.

Buradan ulaşabilirsiniz.

Humble Bundle

Humble Bundle uygulaması, Android cihazlarınızda kolayca kullanabileceğiniz bir oyun satın alma uygulamasıdır. Genelde Google Play fiyatlarından daha ucuz fiyatlar kullanan uygulama, bu satışlardan elde edilen geliri hayır kurumlarına bağışlıyor. Böylece satın aldığınız ürünlerin hayırlı işler için kullanıldığını bilerek gönül rahatlığıyla oynamaya devam edebilirsiniz. PC oyunlarının uygulama içerisinden satın alınabileceğini de ekleyelim.

Buradan ulaşabilirsiniz.

CyanogenMod Installer

CyanogenMod, Android cihazlarına daha güçlü bir işletim sistemi kurmak isteyen kullanıcılar tarafından birkaç yıldır tercih edilmektedir, ancak ne yazık ki daha kolay kurulum için gereken CyanogenMod yükleyicisi Google tarafından Play Store’dan kaldırılmıştır. Bunun ana nedeni, kullanıcının garantisini geçersiz kılmasıdır. Artık APK olarak indirilebilir, ancak bir APK indirmek için beta programına katılmanız gerekir, bu yalnızca bazı davet araştırmaları yaparak mümkündür.

Buradan ulaşabilirsiniz.

AdAway

AdAway uygulaması, Android cihazlarınızda reklam görmenizi engelleyen ve hatta YouTube’daki reklamları ortadan kaldırabilen oldukça kullanışlı bir uygulamadır. AdBlock’un bilgisayarlarda mobil versiyonu diyebileceğim uygulama, root izni gerektirdiğinden garantisini bozmak istemeyen kullanıcılar için pek uygun değil. Ancak uygulamalardaki reklamlardan sıkıldıysanız kaçırmamalısınız.

Buradan ulaşabilirsiniz.

ViPER4Android

ViPER4Android sayesinde Android işletim sistemine sahip cihazınızın sesini maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz. Cihazınızın hoparlör performansından memnun değilseniz, söz konusu uygulamayı indirip kullanabilirsiniz. Uygulamayı yüklemek için cihazınıza root atılmış ve Busybox kurulu olmalıdır.

ViPER4Android‘ e buradan ulaşabilirsiniz.
Busybox‘a buradan ulaşabilirsiniz.

VideoMix

VideoMix uygulaması internetten dizi ve film izlemeyi sevenler için tasarlanmış bir film izleme uygulamasıdır. IMDB sonuçlarını ve posterlerini ve ayrıca torrent bağlantılarını görüntüleme yeteneği sayesinde mobil cihazlarda filmlerin keyfini çıkarmayı çok kolaylaştırır. Ancak uygulamanın özellikle korsan yazılım tüketiminin sıkı bir şekilde düzenlendiği ülkelerde sorun çıkarabileceğini unutmayın.

Buradan ulaşabilirsiniz.

Adobe Flash Player

Adobe Flash Player desteği uzun zaman önce Google tarafından Android cihazlarda kaldırılmıştı ve kullanıcıları Flash videolarını veya reklamlarını görüntüleme ve oyun oynama olanağından mahrum bırakmıştı. Ancak, Adobe Flash Player’a Google Play dışından erişmek mümkündür, bu nedenle Flash içeriği birkaç adımdan sonra tekrar görüntülenebilir.

Buradan ulaşabilirsiniz.

LMT Launcher

LMT Launcher uygulaması, Android’in temel çalışma mantığından biraz farklı bir yapıya sahip ve bu nedenle Google Play’e giremiyor ancak cihazlarında yeni bir kısayol uygulamasına sahip olmak isteyenler kesinlikle denemeliler.

Uygulamanın katmanlı çalışma mantığı ve kişiselleştirilebilir yapısı sayesinde çok sayıda işleve sadece yeni bir sürüklemeli menüden erişmek mümkün hale geliyor.

Buradan ulaşabilirsiniz.

TubeMate YouTube Downloader

TubeMate YouTube Downloader, YouTube videolarını Android işletim sistemi cihazlarınıza indirmenize olanak tanır. İndirmek istediğiniz videonun çözünürlüğünü ayarlamanızı sağlayan uygulamanın kullanımı da oldukça kolaydır. Uygulamayı aşağıdaki linkten indirebilir ve kullanabilirsiniz.

Buradan ulaşabilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Yorum Yap