Babalar Günü Hediye Seçimi İçin Sony’den Unutulmayacak Tavsiyeler 2022
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Tavsiyeleri

Babalar Günü Hediye Seçimi İçin Sony’den Unutulmayacak Tavsiyeler 2022

0

Babalar günü yaklaşıyor ve çocuklar babalar günü hediyesi için karar vermekte zorlanıyorlar. Sony bu kararsızlıklar için teknoloji sever babalara öneriler ve hediye tavsiyelerinde bulundu. İşte tavsiyeler

Babalar Günü  Hediye Seçimi İçin Sony’den Unutulmayacak Tavsiyeler

Yapılan araştırmalar gösteriyor ki hayatımızın kahramanları olan babalarımızı mutlu edecek bir numaralı arzusunun sadece aileleri ile geçirdikleri nitelik zamanlar olduğu ortaya çıkıyor. Ancak siz üstüne fiyonk takabildiğiniz bir hediye de almak isterseniz, listenin devamı armağan kartları, kıyafetler, büyük elektronik cihazlar ve yeni aletler olarak devam ediyor.

babalar günü hediye
babalar günü hediye

Sony olarak, armağan seçiminde size destek olmak amacıyla babanızın hoşuna gidecek baba dostu teknoloji oyuncaklarımızın bir özetini çıkarttık. Taşınabilir bir hoparlörden son derece rahat bir çift kulaklığa kadar, bu Babalar Günü hediyelerinin babanızın yüzünü güldüreceğinden emin olabilirsiniz.

1654186786 Sony WF 1000XM4 Siyah 3.999 TL

360 Derece Mekânsal Ses Deneyimi

Hayatın stresi ve yorgunluğundan uzaklaşmak için film, müzik ya da video oyunlarını yeğleyen babalar için Sony’nin harika bir önerisi var. Sanal Surround Ses ve Yüksek Çözünürlüklü Ses teknolojisi ile A7000 Soundbar, babaların ayaklarını uzatıp mutlak gerçekçiliğin içinde kaybolabilmesine imkan tanıyor.

1654186783 Sony SRS XP500 5.499 TL

Spotify gibi popüler müzik platformlarına kolayca erişimin yanı sıra kullanıcılar Chromecast, Spotify Connect™ veya Apply AirPlay 2’yi HT-A7000’de kullanarak bütün favori albümlerini ve çalma listelerini yayınlayabiliyor.

Ayrıca kullanıcılar Bluetooth® teknolojisi ile zeki telefondan kablosuz olarak akış gerçekleştirebiliyor yada müzik akışı için dahili Wi-Fi’yi kullanabiliyor.

1654186781 Sony SRS XG500 7.199 TL

Sık İş Seyahati Yapan Babalara

Sony, sık iş seyahati yapan babaların yorgunluğunu azaltmasına ve dinlenme anlarını daha konforlu zamanlara dönüştürmesine imkan tanıyan kulaklık tavsiyeleri sunuyor. WH-1000XM4 ve WF-1000XM4 endüstri lideri kablosuz gürültü önleyici kulaklıklar, yüksek konfor ve ses çözünürlüğü ile sık gezi eden babalara harika bir gezi arkadaşı olarak öne çıkıyor.

1654186778 Sony LinkBuds Siyah 3.099 TL

WF-1000XM4 kablosuz kulaklıklar, sofistike stili mucizevi rahatlık ve hafifçe tasarımla birleştiriyor. Bu özellikleriyle kullanıcılar kulaklık taktığını nerede ise asla fark etmiyor. WH-1000XM4 kablosuz kulaklıklar da sık gezi eden kişilere hususi tasarımıyla öne çıkıyor.

Süper yumuşak, basıncı azaltan kulak yastıkları, sabit bir ahenk için basıncı eşit halde dağıtıyor ve kulak/ped temasını artırıyor.

Bu sayede babaların arka plan gürültüsünden rahatsız olmadan en sevilmiş olduğu parçanın tadını çıkarmasına yardımcı oluyor.

1654186774 Sony HT A7000 23.799 TL

Kendini Konserde Hissetmek İsteyen Babalara

Sevdiği sanatçıların performanslarını canlı olarak izlemeyi seven babalar için en güzel Babalar Günü hediyelerinden biri şüphesiz bir çift konser bileti almak. Ancak ne yazık ki hayatın telaşlı ve yorucu zamanlarında babaların sevdiği grup ve müzisyenleri konserde dinleyecek zamanı olmayabiliyor.

Sony, müzik aşığı babaların kendini her an konser ortamında hissedebilmesi için bir armağan önerisiyle geliyor. XP500 kuvvetli kablosuz hoparlörler, hususi tasarımı ile her tür müziği tamamlamak için kuvvetli ve geniş yayılan bir ses sağlamasıyla öne çıkıyor.

Babalar, XP500’ün Canlı Ses moduyla, o eşsiz atmosferi yine yaratabiliyor ve en sevilmiş olduğu müzik deneyimlerini yine tekrar yaşayabiliyor.

1654186784 Sony WF 1000XM4 G m 3.999 TL

Misafirlerini Eğlendirmeyi Seven Babaların En İyi Yardımcısı

Çoğu babanın yiyecek konusunda en başarıya ulaşmış olduğu alan güzel bir havada ailesi ve sevdikleriyle yapmış olduğu barbeküdür asla şüphesiz. Açık havada meydana getirilen güzel bir barbekünün en güzel partnerleri ise tabi ki müzik ve oyun.

XG500 kablosuz hoparlör bu gibi anlarda ev sahipliği yapmayı ve misafirlerini eğlendirmeyi seven babaların en büyük yardımcısı oluyor.

XG500’ün Mega Bas özelliği, hoparlörünüzdeki bası artırmanıza olanak tanıyor ve kullanıcılara istenilen her türlü şenlik havasını sunacak derin ve kuvvetli bas sesi sağlıyor. IP66 suya ve toza dayanıklılık derecesi yardımıyla derhal her yerde güçlü parti sesinin keyfinin çıkarılabilmesine imkan tanıyor.

Herhangi bir hasar alma endişesi yaşamadan havuz başlangıcında, parkta, piknikte yada sahilde dinlendirici bir gün geçirmek için kullanılabiliyor.

Uzun ömürlü pil ömrü ve hızlı şarj teknolojisi ile müziğinizi arzu ettiğiniz her an her yerde dinleyebilmenizi sağlıyor.

1654186788 Sony WH 1000XM4 G m 5.899 TL

Sportif Babalara Uygun Hafif ve Şık Kulaklık

Günlük hayatında spor yapmaya zaman ayıran babaların en mühim ihtiyaçlarından biri aktif ömür tarzına ayak uydurabilecek bir müzik aleti.

Dışarıda bir yürüyüş veya spor salonunda ağır bir antrenmanda babanızın tercihi hangisi olursa olsun LinkBuds, benzersiz aleni halka tasarımı ile dinleme deneyiminden taviz vermeden istediği vakit dış dünyaya ahenk sağlamasına olanak tanıyor.

Yeni LinkBuds, ultra minik ve ergonomik tasarımı yardımıyla tüm gün kulakta takılı olsa da ağırlık ve ağrı yapmadan keyifli bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Uzun bir koşu yada yürüyüşte LinkBuds tadı ile spor kesintisiz ve enerjisi artarak devam ediyor.

IPX4 su geçirmezlik sayesinde su sıçraması ve ter, kullanıcıların en sevilmiş olduğu şarkıları dinlemesinin önüne geçemiyor.

LinkBuds 17,5 saate kadar dinleme süresi ve sadece 10 dakikalık süratli şarj ile 90 dakikaya kadar çalma süresi sağlamasıyla, antrenman sonrası soğuma esnasında bile en sevilen şarkıların dinlenebilmesine imkan tanıyor.

1654186776 Sony LinkBuds G m 3.099 TL

Tutkusu ve Yaratıcılığını İfade Etmeyi Seven Babalara

Sony, yaratıcılığını ifade etmeyi ve anılar biriktirmeyi seven her babanın en iyi yardımcısının iyi bir kamera olduğuna inanıyor. Özellikle fotoğrafa ilgisi yüksek ve yüksek nitelik arayan babalara sadece parlak zeka telefon artık yeterli olmuyor. ZV-E10 Vlog Kamera, babaların deneyimlerini daha naturel bir halde anlatabilmesini sağlıyor.

ZV-E10, kullanıcıların çekmek istediği her sahne için ideal lensi kullanarak yaratıcı ifadesini genişletmesine imkan tanıyor.

Sony’nin E mount lens serisindeki fazlaca muhtelif uyumlu lensler, yaratıcı vizyonuna bakılırsa mükemmel lensin seçilmesini kolaylaştırıyor.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap