Avax ve Mina Coin Analizleri
  1. Ana Sayfa
  2. Coin Tavsiyeleri

Avax ve Mina Coin Analizleri

0

Avax ve mina coin analizlerini sizler için derledik.

Avax ve Mina Coin Analizleri

Potansiyeli yüksek kripto paralar olan Avax ve Mina coin kripto para yatırımcılarının iki favori coini olarak anlatılır. Geleceğine güvendikleri varlıklara yatırım yapmayı yeğleyen yatırımcılar için bu iki coin olumlu beklentilere haizdir. Mana coin dünyadaki en hafifçe blok zinciri kullanmasıyla potansiyelini artırır. Avax ise arz ve talep avantajlarına sahiptir.

Ava Labs tarafınca geliştirilen kripto para alternatiflerinden önde gelen Avax finansal varlıkları, merkeziyetsiz finans uygulamalarını, tecim ve diğer hizmetleri piyasaya sürmek için oluşturulmuştur. Eylül 2020 döneminden bu yana kullanılan bu kripto para beraber çalışılabilir, ölçeklenebilir ve özelleştirilebilir olarak tasarlanır.

Diğer cazip kripto paralardan kabul edilen Mina coin ise Mina protokolünün mahalli kripto para birimidir. 2017 yılının haziran ayında geliştirilen bu proje başlarda Coda Protocol adında iken 2020 yılının ekim ayında Mina olarak değişmiştir. Bitcoin tabanlı bulunmasına rağmen Ethereum hesap modeli ile çalışır. Standart madencilik uygulamalarının tam aksine SNARK adında blok onay sistemine sahiptir.

Potansiyeli Yüksek Avax ve Mina Coin Yatırım Analizleri!

Avax Coin Analizi ve Geleceği

Ethereum ile karşılaştırıldığında avalanche blok zinciri daha hızlı bir yapıya haizdir. Bu vaziyet avax coin geleceği açısından öneme sahiptir. Yapılan muhtelif anlaşmalar ile avax reel dünyaya taşınmış olup bu durum coin geleceğini müspet yönde etkisinde bırakır. Platformun başlangıcında Emin Gün Sürer isimli vizyoner bir akademisyenin olması beklentilerin olumlu olmasını destekler. Sahip olduğu özellikler sayesinde avax geleceğe olumlu bakmayı sağlar.

Yaşanan dalgalı seyir yerini yükselişe bırakacağa benziyor. Genellikle kripto para piyasasında yükseliş trendinde olan paralarda çoğunlukla dalgalanmalar meydana gelir. Yeni alış fırsatları oluşturmak ve kar durumunu garantiye almak bunun sebepleri içinde yer alır. Bazı görüşlere gore avax coinin 2022 yılı içinde yüzde elli oranında kıymet artışı elde edeceği söylenir. Bunların geneli tahmini değerler olup karar aşamasında yatırımcıların analizlerini sağlam yapmaları icap eder.

Potansiyeli Yüksek Avax ve Mina Coin Yatırım Analizleri!

Mina Coin Geleceği

Yapısı gereği düşük bir alan kaplayan Mina coin bu özelliğiyle çevre dostu ve sürdürülebilir olarak bilinir. Proof Of Stake algoritmasına yenilikçi bir bakış açısı getiren bu durumu fırsata dönüştürerek arzu ettiğiniz zaman alım satım işlemi yapabilirsiniz.

Tüm işlemlerinizi güvenli bir kripto para borsası üstünden gerçekleştirebilirsiniz. Madenciliği yapılan bir kripto para türü olmadığından dolayı Mina coin alım satımı için kripto para platformları en uygun seçeneklerden biri olacaktır. Doğru zamanda muamele yapabilmek için analist açıklamaları, piyasadaki durumlar ve toplam arz benzer biçimde ölçütlere göz atabilir, paranfil gelişmelerini takip edebilirsiniz.

kaynak:teknotalk.com

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap